V8 SERIJOS miniVRF kasetinis "Compact" vidinis blokas Midea (MIH36Q4CN18) 3,6/4,0 kW
Prekės ženklas:
Prekės kodas: MIH36Q4CN18
Prekės aprašymas
Pagrindinės galimybės
  • Skirtas mini VRF sistemoms
  • 4 krypčių (360°) oro paskirstymas
  • 600×600 „Compact“ lubinis formatas
  • Tinka šildymui ir vėsinimui
Pagrindiniai privalumai:
  • Vėsinimo galia: 3,6 kW
  • Šildymo galia: 4,0 kW
  • DC inverterinis ventiliatorius – efektyvus ir ekonomiškas darbas
  • Labai tylus veikimas (~25–36 dB(A))
  • 360° oro paskirstymas visoje patalpoje
  • Individualus oro sklendžių valdymas
  • Integruota kondensato siurblio sistema (aukštas pakėlimas iki ~1200 mm)
Komforto funkcijos:
  • Automatinis oro srauto reguliavimas
  • Keli ventiliatoriaus greičiai
  • Tolygus temperatūros paskirstymas be „karštų/šaltų zonų“
  • „Follow Me“ funkcijos palaikymas (priklausomai nuo valdiklio)
Techninė informacija:
  • Galia: 3,6 / 4,0 kW
  • Oro srautas: iki ~640–730 m³/h
  • Triukšmo lygis: ~25–36 dB(A)
  • Matmenys: 575 × 235 × 575 mm