V8 SERIJOS miniVRF kasetinis "Compact" vidinis blokas Midea (MIH45Q4CN18) 4,5/5,0 kW
Prekės ženklas:
Prekės kodas: MIH45Q4CN18
Prekės aprašymas
Pagrindinės galimybės
  • Skirtas mini VRF sistemoms
  • 4 krypčių 360° oro paskirstymas
  • Kompaktiškas 600×600 lubinis formatas
  • Tinka šildymui ir vėsinimui
Pagrindiniai privalumai:
  • Vėsinimo galia: 4,5 kW
  • Šildymo galia: 5,0 kW
  • DC inverterinis ventiliatorius – efektyvus energijos naudojimas
  • Labai tylus veikimas (~27–43 dB(A))
  • 360° oro paskirstymas visoje patalpoje
  • Individualus oro sklendžių valdymas
  • Integruota kondensato siurblio sistema (aukštas pakėlimas iki ~1200 mm)
Komforto funkcijos:
  • Automatinis oro srauto reguliavimas
  • Keli ventiliatoriaus greičiai
  • Tolygus temperatūros pasiskirstymas be „karštų/šaltų zonų“
  • „Follow Me“ funkcijos palaikymas (priklausomai nuo valdiklio)
Techninė informacija:
  • Galia: 4,5 / 5,0 kW
  • Oro srautas: iki ~640–1020 m³/h
  • Triukšmo lygis: ~27–43 dB(A)
  • Matmenys: 575 × 235 × 638 mm